Fesztiválszereplések

2017

Besenyei Katalin: Apám orvosa nem praktizál

  • Alter-Native Nemzetközi Rövidfilmfesztivál (Marosvásárhely) 2017 – versenyben
  • Pannonfíling Mozgóképes Találkozó (Veszprém) 2017 – versenyben

Dobi Ferenc: Észveszejtő

  • Pannonfíling Mozgóképes Találkozó (Veszprém) 2017 – versenyben

Kántor Zsolt: Prométeusz, a cickány

  • rimanima Nemzetközi Elsőfilmes Animációs Fesztivál (Budaörs) 2017 – versenyben

Sztercey Szabolcs Benedek: Your Face Through the Screen

  • Pannonfíling Mozgóképes Találkozó (Veszprém) 2017 – versenyben

Szucher Ágnes: Tudod, mitől félek?

  • Primanima Nemzetközi Elsőfilmes Animációs Fesztivál (Budaörs) 2017 – versenyben

Zeleny Ákos: Ikarosz

  • Primanima Nemzetközi Elsőfilmes Animációs Fesztivál (Budaörs) 2017 – gyerekfilmes versenyben

2016

Dobi Ferenc: Vér-erdő

  • Pannonfíling Mozgóképes Találkozó (Veszprém) 2017 – versenyben
  • Friss Hús Nemzetközi Rövidfilmfesztivál 2017 – versenyben
  • MediaWave filmfesztivál (Budapest) 2016 – Úton online filmversenyben
  • Magyar Filmhét (Budapest) 2016 – információs vetítés

Kántor Zsolt: Prométeusz, a cickány

  • Magyar Filmhét (Budapest) 2016 – információs vetítés

Kemény Eszter: Sülve-főve

  • BIG Filmfesztivál 2017 – 20+ kategória, 3. hely
  • Short to the Point 2017 (Bukarest) – versenyben

Sztercey Benedek Szabolcs: Freedom Hotel

  • Magyar Filmhét (Budapest) 2016 – információs vetítés

Vodál Vera, Ghyczy Dia: Tibi és Robi

  • Magyar Filmhét (Budapest) 2016 – információs vetítés
Dobi Ferenc: Vér-erdő

2015

Fazekas Gyöngyi: Képzavar

  • Mediawave 2017 – a legjobb kísérleti film díja
  • BIG Filmfesztivál 2017 – 20+ kategória, 1. hely
  • Dona i Cinema Mujer y Cine Woman & Film (Spanyolország) 2016 – mention
  • Izmir Kisa Film Festival (Törökország) 2016 – információs vetítés
  • BUSHO (Budapest) 2016 – a Sziget Kft. különdíja
  • Minikino Film Week (India) 2016 – versenyben
  • Capalbiocinema International 2016 – versenyben
  • Ploiești-i Nemzetközi Filmfesztivál (Románia) 2016 – versenyben
  • Festival de Finos Filmes (Brazília) 2016 – versenyben
  • AlterNative Nemzetközi Rövidfilmfesztivál 2015 – versenyben

Besenyei Katalin: #mirror

  • Cannes-i Fesztivál, Short Film Corner – Romanian Short Waves 9. – válogatásban
  • Transilvania Nemzetközi Filmfesztivál – helyi versenyben
  • AlterNative Nemzetközi Rövidfilmfesztivál – versenyben

Molnár Luca Anna, Debreczeni Zoltán: Városi vakság

  • MONSTRA – Lisbon Animated Film Festival 2016 – International Super Shorts Competition
  • Mediavave 2016 – versenyben

Pucz Dani, Konstantin Terlikkas: The Man and the Trees

  • GreenFest 2016 (Belgrád)
  • Countryside Animafest Cyprus 2016 – Jury's special mention
  • REX Animation festival 2016 (Stockholm) – versenyben
  • Primanima World Festival of First Animations 2016 (Budaörs) – versenyben
  • FICAIJ 2016 (Venezuela) – versenyben
  • Animafest Zagreb 2016 (Zagráb) – versenyben
  • VAFI7 2016 (Horvátország) – versenyben
  • FreshFlix Festival 2016 (Ausztria) – versenyben
  • 2. Magyar Filmhét 2016 (Budapest) – versenyben
  • DCIFF DC Independent Film Festival 2016 (Washington DC) – versenyben
  • Animateka 2015 (Ljubljana) – versenyben
  • Zero Budget Film Festival 2015 – versenyben
  • Cheap Thrills (Sheffield) – versenyben
  • AnimArte International Animation Festival 2015 (Rio de Janiero) – versenyben
  • Kinolit Film Festival 2015 (Moszkva) – versenyben
  • Cambodia International Film Festival 2015 (Kambodzsa) – versenyben
  • Cheap Thrills Festival 2015 (Sheffield) – versenyben
Fazekas Gyöngyi: Képzavar

2014

Fazekas Gyöngyi: Saudade

  • 22. AlterNative Nemzetközi Filmfesztivál – versenyben
  • Mediawave 2015 – versenyben
  • 3. Friss Hús 2015 – versenyben
  • 9. Országos BIG filmfesztivál – fődíj
  • 22. Calpabio International Film Festival, Calpabio – versenyben

Kőszegi Tamás, Kocsis Alexandra: Vihar

  • Faludi Filmszemle – fődíj
  • Mediawave 2015 – versenyben
  • Animasiv 8 Internacional animation festival 2015 (Mexikó)
  • 9. Országos BIG filmfesztivál – 3. díj
  • Országos Diákfilmszemle 2015 – a legjobb látvány díja
  • MEME PAS PEUR Festival – International Fantastic Film Festival of Reunion Island 2015 – versenyben
  • Országos Független Filmszemle 2015 – a legjobb animáció díja

Kruppa Noémi: Bestiárium

  • 3. Friss Hús 2015, versenyben
  • 12. KAFF, Kecskemét 2015, diákfilm szekció – versenyben

Debreczeni Zoltán, Molnár Luca Anna: Lakótársak

  • 12. KAFF, Kecskemét 2015 – versenyben
Kőszegi Tamás, Kocsis Alexandra: Vihar

2013

Köllő Ildikó: Szívdoboz

  • Mediawave 2014, versenyben
  • Transilvania Nemzetközi Filmfesztivál 2014 (Kolozsvár) – helyi filmek versenye

Máthé E. Botond: Rendszer

  • Cineshufle 2014, Kolozsvár – közönségdíj
Máthé E. Botond: Rendszer

2012

Bacsa Regina: Industrial Boogie

  • KAFF, Kecskemét, 2013 – versenyben
  • Holland Animation Film Festival, 2014 – versenyben
  • Primanima 2012, versenyben

Láng Orsolya: Philemon és Baucis

  • KAFF, Szaft 2013 – 3. díj

Búzás Anna: Final Cut

  • KAFF, Szaft 2013 – közönségdíj
  • Animest 2013, versenyben
  • Black Film Festival, Svájc – 2014, versenyben

Kádár Melinda: Credo

  • Animest 2013 – versenyben
Láng Orsolya: Philemon és Baucis

2011

Bán Attila: Szufla

  • 58. Országos Függetlenfilm Fesztivál – 2. díj
  • Filmcsata 2011 – 2. díj
  • Transilvania Nemzetközi Filmfesztivál (Kolozsvár) – versenyben
  • 19. Országos Diákfilmszemle – az MTVA fődíja

László József: A fej

  • Tres Courts 2012, Romániai válogatás – a zsűri fődíja
Bán Attila: Szufla

2010
Gergely Szilárd: Hello Tourist

  • Metrion Animációs Filmfesztivál (Nagyvárad) – versenyben
  • Kinofest 2010 (Bukarest) – versenyben
  • 10. KAFF – információs vetítés

Török Tihamér: Klinika

  • Filmul de Piatră – versenyben
  • 42. Magyar Filmszemle, 2011 – kiemelt információs vetítés

László József: A gödör

  • 42. Magyar Filmszemle, 2011 – kiemelt információs vetítés
  • 19. Alter-Native Nemzetközi Rövidfilmfesztivál – versenyben

Balázs Klára: A tánc

  • 10. KAFF – információs vetítés
Gergely Szilard: Hello Tourist

2009

Püsök Botond: Angyalstop

  • 38. Kelet- és Dél-Magyarországi Függetlenfilm Szemle – legjobb kisjátékfilm
  • 57. Országos Függetlenfilm Fesztivál – versenyben
  • Naoussa International Film Festival (Görögország) – versenyben

Bertóti Attila: Negyvennégy pici pinty

  • 10. KAFF – információs vetítés
Bertóti Attila: Negyvennégy pici pinty

2008

Hörcher Gábor: Befőtt

  • 40. Magyar Filmszemle – versenyben

Kassay Réka: Esti mese

  • 1. Filmul de Piatră 2009 (Piatra Neamț) – a legjobb animáció díja
  • CineMaIubit 2008 (Bukarest) – versenyben
  • Animateka - Ljubljana (Szlovénia) – versenyben

Visky Samu: Szerető. Gyilkos.

  • 15. Polifilm Országos Diákfilmszemle – Matkocsik András Alkotói Díj

Csont Zsombor: A látó

  • 16. Alter-Native Nemzetközi Rövidfilmfesztivál - versenyben

Bakó Kincső: A bicikli

  • 15. Polifilm Országos Diákfilmszemle – versenyben
  • 4. Camebridge International Super 8 Film Festival – versenyben
  • 11. Dresdner Schmalfilmtage – versenyben

Püsök Botond: A mi Andreánk

  • 5. Göcsej filmszemle – Zalaegerszeg, II. díj
  • Best Film Festival 2009, Brassó – különdíj

Szirmai Márton: Családi kör

  • 1. ARES, Siracusa, Olaszország
  • 41. Magyar Filmszemle – versenyben
Bakó Kincső: A bicikli

2007

Török Tihamér: Easy Life

  • 1. Kukkerfeszt – 3. díj (2008)
  • 5. Animateka – Ljubljana (Szlovénia) – versenyben
  • Anim'est 2008 (Bukarest) – versenyben
  • Muuuvi Nemzetközi Rövidfilmfesztivál – a zsűri különdíja
  • Simultan Festival (Temesvár) – versenyben
  • Freewaves HollyWould Festival (Los Angeles) – versenyben
  • 1. Filmul de Piatră (Piatra Neamț) – versenyben

Breier Ádám: Tripp

  • 40. Magyar Filmszemle – versenyben
Török Tihamér: Easy Life

2006

Csuja László: Rózsafüzér

  • 38. Budapesti Független Filmszemle – elismerő oklevél

Csuja László: Mindig első

  • 14. Faludi Nemzetközi Amatőrfilmszemle – 2. díj

Vodál Vera: The Last Cigarette

  • 3. BuSho – Animációs különdíj
Csuja László: Rózsafüzér

2005

Tóth Szabolcs: Vilmos és Arthur

  • 13. Alter-Native Nemzetközi Rövidfilmfesztivál – a zsűri különdíja

Csuja László: Szivarfüst

  • 37. Magyar Filmszemle – versenyben
  • 53. Országos Független Film Szemle – legjobb színészvezetés
  • 2. Asterfest International Film Festival (Macedónia) – versenyben
  • 3. Cinefest – versenyben
  • 2. Busho Vision – versenyben

Bán Attila: Extrém

  • 13. Alter-Native Nemzetközi Rövidfilmfesztivál – versenyben

Felméri Cecília: Szignál

  • KAFF, Kecskemét, 2007 – versenyben
Csuja László: Szivarfüst

2003

Bertóti Attila: Madzag, papír, olló

  • 1. Muuuvi Nemzetközi Rövidfilmfesztivál 2005 – a Marosvásárhelyi Rádió különdíja
  • 11. Alter-Native Nemzetközi Rövidfilmfesztivál – versenyben

2002

Bertóti Attila: Hajsza

  • 10. Alter-Native Nemzetközi Rövidfilmfesztivál – versenyben
Bertóti Attila: Hajsza